EN

Gjithmonë aty për ju

Screening & larje

shtëpi / PRODUKT / Screening & larje

  • /img / trommel_screen.jpg

ekran daulle

Një ekran daulle, i njohur gjithashtu si një ekran rrotullues, është një makinë mekanike shqyrtimit përdoret për materialet e veçanta, kryesisht në industrinë minerare dhe solid-mbeturinave të përpunimit.

madhësia e input 0-20mm
kapacitet: 0-250TPH
përpunimit material rërë lumi, rërë ari ,  qymyrguri, granit , gur gëlqeror etj.
Përshkrim

ekranet daulle janë më të lira për të prodhuar se ekranet vibruese. Ata janë dridhje të lirë që shkakton më pak zhurmë se vibruese ekranet. ekranet daulle janë më të fuqishme se mekanikisht vibruese ekranet e lejuar atë për të zgjasë më gjatë nën stres mekanik.

parimi i punës

Ajo përbëhet nga një daulle shpuar cilindrike që është ngritur zakonisht në një kënd në fund ushqim. ndarja madhësia fizike është arritur si spirale materiale ushqimit poshtë daulle e rradhës, ku materiali i vogël më të vogla se makinave ekran kalon nëpër ekran, ndërsa daljet tepërt materiale në anën tjetër të daulles

Advantage produkt

1 zgjidhje ekonomike dhe efikase për shfaqjen;
2 Detyrë e rëndë daulle daulle me lifters në pjesën e përparme për të lehtësuar pushim material up;
3 zëvendësueshme Screen për të madhësive të ndryshme rrjetë;
4 ekranet multilayer;
5 Lehtë pllaka ndryshim ekran;
6 Efikasitet të lartë dhe të kapaciteteve të mëdha;
7 dizajn unik ekran, rezultojnë në kapacitete më të larta, jetën më të gjatë ekran dhe pa clogging material;

 

Parametrat teknike

model

kapacitet
(t / h)

pushtet
(kw)

Daulle diametër

(mm)

Daulle gjatësi

(mm)

ekran madhësi
(mm)

dimension
(mm)

peshë
(kg)

GT1015

10-15

4.0

1000

1500

<3~ 10

3000*1400*2145

2200

GT1020

15-25

5.5

1000

2000

3460*1400*2145

2800

GT1225

25-40

7.5

1200

2500

4146*1600*2680

4200

GT1530

60-80

11

1500

3000

4460*1900*2820

5100

GT1545

80-150

15

1500

4500

5960*1900*3080

6000

GT1848

150-200

22

1800

4800

6500*2300*4000

7500

GT2055

200-600

30

2000

5500

7500*2500*4000

8600

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër