EN

Gjithmonë aty për ju

pjesë ndërrimi

shtëpi / PRODUKT / pjesë ndërrimi

  • /img / spare_parts_for_jaw_crusher-31.jpg

Pjesë këmbimi për polic nofulla

Klientët mund të merrni pjesë këmbimi me cilësi të lartë nga PYM në kosto të ulët për PYM jetës është gjithmonë duke u përpjekur për të shkurtuar kohën e dhënë e pjesëve të këmbimit për klientët tanë

名称
emër

台 套 数量
Unit Qty
活动 齿 板  pjatë luajtshme nofulla 1 cope
固定 齿 板  Fixed pjatë Jaw 1 cope
上边 护 板  pjatë Upper side 2 cope
下边 护 板  Poshtë plate anësor 2 cope
 活动 齿 板 螺栓
Bolts për pjatë luajtshme nofulla
8 i vendosur
固定 齿 板 螺栓 Bolts për pjatë fikse nofulla 4 i vendosur
边 护 板 螺栓 Bolts për pjatë anë 4 i vendosur
肘 板         pjatë Toggle 1 copë
肘 板 垫     Pad i pjatë toggle 1 palë
拉杆 rod tension 2 copë
三角带     V-rrip  5 copë
Përshkrim

pllaka tona nofulla fikse, Pllakat lëvizshme nofulla, pllaka kontrolloni (pllakat anësore) të miratojë të lartë mangan aliazh ZGMn13-4

Ne gjithashtu furnizimin me pjesë rezervë si kushineta, motors, V-rrip etj 

Advantage produkt

material: Ne garantojmë që të përdorin materiale me cilësi të mirë për të gjitha pjesët e veshin. Përveç mangan normale të lartë, ne gjithashtu mund të miratojë materialet përshtatur
Marka: Ne mund të furnizimit të pjesëve të veshin për të markave të tjera shumë, konsumatori vetëm të na dërgoni etiketën e makinave, ne mund të furnizimit pjesë veshin në cilësi të mirë dhe të çmimeve konkurruese. 

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër