EN

Gjithmonë aty për ju

pjesë ndërrimi

shtëpi / PRODUKT / pjesë ndërrimi

  • /img / spare_parts_for_impact_crusher-11.jpg
  • /upfile / 2018/12/05 / 20181205092217_386.jpg

Pjesë këmbimi për polic ndikim

Ne furnizimin me të gjitha llojet e pjesëve të këmbimit për crushers të ndryshme të ndikimit brand.

Përshkrim

Ne furnizimin me pjesë të veshin për polic ndikim të tilla si bare goditje, pllaka ndikim, oxhaku, plate mbyllje etj

Advantage produkt

material: Ne garantojmë që të përdorin materiale me cilësi të mirë për të gjitha pjesët e veshin. Përveç mangan normale të lartë, ne gjithashtu mund të miratojë materialet përshtatur

Marka: Ne mund të furnizimit të pjesëve të veshin për të markave të tjera shumë, konsumatori vetëm të na dërgoni etiketën e makinave, ne mund të furnizimit pjesë veshin në cilësi të mirë dhe të çmimeve konkurruese.

 

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër