EN

Gjithmonë aty për ju

pjesë ndërrimi

shtëpi / PRODUKT / pjesë ndërrimi

  • /img / spare_parts_for_cone_crusher-40.jpg
  • /upfile / 2018/12/13 / 20181213093152_664.jpg

Pjesë këmbimi për kon polic

Ne furnizimin me të gjitha llojet e pjesëve të këmbimit për polic ndryshme kon brand

 

 

 

Përshkrim

Mantle ynë dhe konkave është ZGMn13Cr2 ( mangan lartë dhe aliazh Chrome) 

duke SKF ose duke NSK 


Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër