EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /img / single_motor_vsi_crusher_.png

Single motor VSI polic

E vetme motor VSI polic të sigurojë performancë unbeatable në të mesëm, terciar, Aplikacionet kuaternare dhe formë korrigjim. Ajo është përdorur gjerësisht në dërrmuese e metaleve dhe Jometalet ose çimento, material i fortë, boksit, kuarc, material qelqi të papërpunuara, agregat ndërtimi, tokës artificial rërë dhe të gjitha llojet e metalurgjisë skorje, sidomos për ngurtësinë e mesme dhe materiale të veçanta zahmet.

Përshkrim

1.Një dizajn inovativ dhe të veçantë të thjeshtë që, është e fortë, lehtë dhe të lirë për të vepruar.

2.Lënda e parë është rënë përmes impellers rradhës, duke përdorur gur mbi gur dërrmuese teknologji.

3.Kjo makinë konsumon shumë pak energji, është shumë efikas, në gjendje për të thyer materiale pjesa më e madhe me një kapacitet të madh të prodhimit dhe është mjedis miqësor.

4.Sharping produkte kub për të marrë një forcë të lartë të presionit.

5.Kjo njësi ka një rreshtim veshin rezistente e cila i jep asaj një jetëgjatësi të qëndrueshme të punës dhe mbron makinë nga konsumuarit guri.

6.pjesë rezistente konsumuarit janë të lehta në peshë dhe lehtësisht të ndryshueshme.

7.Në gjendje për të shtypur materiale me një përmbajtje maksimale të ujit të 8%.

8.Designed me një alarm aksident dhe vajosje të veçantë stacion për të siguruar një furnizim të naftës konstante është ushqyer të mbajtur kryesore.

Parametrat teknike

model  

Max ushqyerit madhësi(mm)

kapacitet (t / h)

Rotor diametër (mm)

Rotor shpejtësi Rotate (r / min)

pushtet (kw)

peshë (kg)

përmasat (L×W×H mm)

VSI-600

60

120

610

1600

160

6500

3670×1821×2100

VSI-800

75

180

813

1200

200

7900

4037×2070×2375

VSI-1000

80

240

1050

1200

250

12000

4890×2386×2678

VSI-1200

90

360

1260

1200

320

16000

5300×2856×3168

kërkesa elektrike

380 për 420V, AC(50/60Hz) ose sipas standardit lokal

Shkallë temperature

-50℃ në 60℃ 

Sistemi lubricating

kontrollit Auto stacion të naftës vajosje, alert aksident

shofer Upper

shofer hidraulike të sistemit

Përmbajtja Raw material ujë

≤8%

Metoda Crush

Guri në gur dërrmuese

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër