EN

Gjithmonë aty për ju

pjesë ndërrimi

shtëpi / PRODUKT / pjesë ndërrimi

  • /img / rubber_belt_with_high_wear_resistance.jpg

rrip gome me rezistencë të lartë veshin

Ne projektuar dhe përshtatur shumë rripin lloj të ndryshme të gomës në bazë të kërkesave të konsumatorëve, sepse partneri ynë bashkëpunuar është profesional fabrikë rrip gome me më shumë se 30 vjet.

gjerësia rrip: 400mm -- 1400mm
përdor materiale poliestër ,tërë-core,pambuk, najloni, telave të çelikut etj
Përshkrim

rrip gome tona kryesisht përfshijnë rripa transportues poliestër, rripa tërë-core transportues, Rripat transportues pambuku dhe rripa transportues najloni, dhe janë aplikuar gjerësisht për të qymyrit, energji elektrike, portet, çelik, çimentos dhe sektorët e tjerë të industrisë, me mbi 95% e produkteve të eksportuara në më shumë se 20 vende dhe rajone (kryesisht duke përfshirë Evropën Lindore, Lindja e Mesme, Azia Juglindore dhe kështu me radhë).

Advantage produkt

1. furnizues profesional me përvojë të pasur

2. Çmim të ulët nga fabrika origjinale

3. Rezistencë të lartë veshin projektuar në bazë të përvojës sonë. 

Parametrat teknike
lloj pëlhurë Struktura pëlhurë modeli pëlhurë Trashësia shirit ngjitës(mm / P) seri forcë(N / mm) Trashësia Cover gome(mm) gjerësia rangemm Rrip gjatësi m
prish ind 2 3 4 5 6 mbuluar gome Upper Lower mbuluar gome
(EP) (E) (P) EP-80 0.60 160 240 320 400 480 2.0~ 8 0~ 4.5 400~ 2500 ≤300
EP-100 0.75 200 300 400 500 600
PE-150 1.00 300 450 600 750 900
PE-200 1.10 400 600 800 1000 1200 500~ 2500
PE-250 1.25 500 750 1000 1250 1500
PE-300 1.35 600 900 1200 1500 1800
PE-350 1.45 - 1050 1400 1750 2100 800~ 2500
EP-400 1.55 - - 1600 2000 2400 1000~ 2500
EP-500 1.70 - - 2000 2500 3000

 


forca ngjitëse, Pronat zgjatim takohen në vijim:

 

 

Me një material bazë forca ngjitëse performanca Extended
Mes shtresave pëlhurë Cover me një shtresë leckë në mes të layerN / mm Full trashësi zgjatim gjatësore në pushim%≥ Trashësia e plotë zgjatim gjatësore force reference%≤
Trashësia Cover≤1.5mm Trashësia Cover>1.5mm
poliestër kanavacë ≥4.50 ≥3.15 ≥3.50 10 1.5

 


Tape mbulon vlerësim performance shtresa në tabelën e mëposhtme:

 

 

niveli mbulesë forca elastik≥ Zgjatimi në pushim≥ humbja konsumuarit≤ Normat e ndryshimit të rezistencës në tërheqje dhe Zgjatimi në pushim pas plakjes
MPa KGF / cm3 % cm3 / 1.61km %
i rëndë(H) 18 180 400 0.7 -25 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=203095.338663 from this server. That’s all we know.

i zakonshëm(M) 14 140 350 0.7 -25 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=203095.338663 from this server. That’s all we know.

dritë(L) 10 100 300 1.0 -30 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=sq&sl=en&tk=345679.226815 from this server. That’s all we know.

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër