EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /img / roller_crusher-41.png

Roller Crusher

PYM \ 's polic rul është polic tradicionale rul dyfishtë, për shkak të strukturës së polic, ajo është mjaft e përshtatshme për të prodhuar rërë poshtë 10mm.

madhësia input:  0-25mm
kapacitet: 20-100TPH
material:   mineral hekuri, çimento klinker, qymyrguri, koks, skorje çeliku, gangue, arnoj, gur gëlqeror, ore silic, kuarc, beton, etj kimike material
Përshkrim

Crushers rul janë aplikuar në përgjithësi për të mesme dhe gjobë shkatërrimtar për lloje të ndryshme të materialit me forcë compression pak se 320MPa, si mineral hekuri, çimento klinker, qymyrguri, koks, skorje çeliku, gangue, arnoj, gur gëlqeror, ore silic, kuarc, beton, etj kimike material,.

parimi i punës

Dy rollers e rul crusher rrotullohen në drejtim të kundërt. Materiali grimcuar bie midis dy rulo përmes port ushqyerit, dhe është grimcuar dhe grimcuar, dhe materiali përfunduar natyrisht bie. Kur ka një objekt të vështirë ose të pathyeshme, rul i polic rul mund të tërhequr automatikisht nga veprimi i cilindrit hidraulike ose pranverën, në mënyrë që hendeku i rul është rritur, dhe objekti i vështirë ose i pathyeshëm është rënë, duke mbrojtur makine nga dëmtimi. Të dy rollers kanë një boshllëk të caktuar, dhe hendeku mund të ndryshohet për të kontrolluar madhësinë maksimale shkarkimin e produktit.

Advantage produkt

1.dizajn të arsyeshme, operacion të qëndrueshme, operacion i thjeshtë dhe me kosto të ulët operative

2.Përdorimi i mesëm sipërfaqe të fortë dhëmb veçanta Luhatjet ngadalësimin thjeshton rrugën e transmetimit, ul normën riparimin e pjesëve të këmbimit, dhe përmirëson saktësinë e transmetimit dhe efikasitetin.

3.Forca pranverë rregullim është i përshtatshëm dhe i besueshëm, dhe mund të ofrojë madhësive të ndryshme të forcës ngutshme në bazë të materialeve të ndryshme.

4.E pajisur me unazë rul mekanizmi i kompensimit veshin, që e bën rregullimi hendeku rul shumë më e lehtë dhe i përshtatshëm, jo vetëm që zvogëlon intensitetin e punës dhe përdorimin koston e operatorit, por gjithashtu përmirëson shkallën e përdorimit të pajisjeve dhe rrit jetën shërbimit të unazës rul.

5. Prodhimi i rërës ndërtimit 4.75mm, lëmues shkallë deri në 50%-60%

6. Notimi i grimcave rërë prodhuar në përputhje me kërkesat teknike e kombëtare standarde GB / rërës T14684-2011 ndërtimit

7. mirëmbajtjen e lehtë, harxhuese cikli pjesë zëvendësimi është më shumë se pajisje të tjera

Parametrat teknike

model 

YB7540 

YB8550 

madhësi unazë rul

Ø750 * 400mm

Ø850 * 500mm

Max ushqyerit madhësi

25mm

25mm

madhësia e prodhimit

2-10mm

2-10mm

kapacitet

16-70t / h

22-100t / h

fuqia motorike

2*55kw

2*75kw

dimension(L * W * H)

3700*1966*1645mm

4520*2200*1970mm

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër