EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /img / py_compound_cone_crusher.png

Py crusher komponim kon

PY kon polic është quajtur edhe polic përbërë kon në Shanghai, polic kon PY është dizajn klasik me punën e qëndrueshme. Cilindër hidraulike mund të bëjë mirëmbajtjen më të lehtë.

madhësia input: 0-300mm
kapacitet: 0-800TPH 
material:  granit, diabaz, basalt, guralec, gur gëlqeror, dolomit, ores metalike dhe ores jo-metalike, etj.
Përshkrim

PY polic kon është një lloj i polic përbërë kon, të cilat mund të shtypur materiale të ngurtësisë mesme gjatë. Ajo është përdorur kryesisht në miniera, industria kimike, rrugë dhe ura e ndërtimit, ndërtesë, etj. Sa për polic kon Py, ka katër zgavrat dërrmuese (i trashë, medium, gjobë dhe të hollë) per te zgjedhur. Krahasuar me të njëjtin lloj, Py polic kon bërë materiale kanë shkallë më të lartë thërrmim dhe të jepnin të lartë. veç, zgjeruara laminating dërrmuese efekt PY polic kon mbi grimcave materiale e bën formën kub materiale grimcuar mirë, e cila rrit në pikën e shitjes.

parimi i punës

Një polic kon prishet shkëmb nga squeezing shkëmbin në mes të një gisht eccentrically gyrating, që është e mbuluar nga një mantel konsumimit-rezistente, dhe bashkëngjitur plesht konkave, mbuluar nga një konkave mangan ose nje astar tas. Si shkëmb hyn në krye të kon polic, ajo bëhet bllokur dhe shtrydhur në mes të mantelit dhe astar tas apo konkave. copa të mëdha të mineralit janë thyer një herë, dhe pastaj bien në një pozitë më të ulët (sepse ata janë tani më të vogla) ku ata janë të thyer përsëri. Ky proces vazhdon derisa pjesët janë të vogla të mjaftueshme për të bjerë nëpërmjet hapjes ngushtë në fund të polic.

Advantage produkt

1. Hidraulike të rregulluar madhësinë e hapjes shkarkimit

2. Hidraulike pastrimin zgavrën nëse ka ushqim pathyeshme material në, mbrojtur makinë nga marrja e dëmtuar

3. pajisje të veçantë lubricating, pluhur-provë dhe parandalimin e naftës, rrjedhje

4. sistem mekanik interlocking për të shpëtuar veshur pjesë kohën e zëvendësimit

5. Spring mbi-ngarkesës mbrojtje siguruar makinë nuk dëmtohet nga metali që kalon përmes polic

Parametrat teknike

 

model

 

type zgavër 

madhësia max.feed (mm)

vendosjen side Mini.closed
(mm )

fuqia motorike
(kw)

Capaicty(TPH) në çdo mjedis anë të mbyllura(mm)

peshë
(t)

6

10

13

16

19

22

25

38

51

64

PY1000

C

160

13

90-110

 

 

80

100

135

150

175

235

 

 

10.8

M

115

10

90-110

 

65

75

90

120

135

150

 

 

 

10.8

F

80

8

90-110

50

55

65

70

78

95

 

 

 

 

10.51

EF

50

6

90-110

52

62

72

78

102

 

 

 

 

 

10.51

PY1160

C

180

13

110-132

 

 

115

135

150

180

200

260

 

 

15.5

M

130

10

110-132

 

100

110

120

135

165

175

 

 

 

15.5

F

90

10

110-132

 

80

105

110

140

 

 

 

 

 

15.5

EF

60

6

110-132

60

74

105

110

130

 

 

 

 

 

15.5

PY1300

C

200

16

132-160

 

 

 

150

180

200

230

310

390

 

22.3

M

150

13

132-160

 

 

115

140

160

190

210

 

 

 

22.3

F

102

10

132-160

 

90

115

145

160

 

 

 

 

 

22.3

EF

70

8

132-160

 

88

110

135

155

 

 

 

 

 

22.3

PY1380

C

215

19

185-220

 

 

 

 

200

220

260

330

420

 

26.3

M

160

16

185-220

 

 

 

155

180

200

220

 

 

 

26.3

E

115

13

185-220

 

 

150

190

210

230

 

 

 

 

26.3

EF

76

8

185-220

 

122

148

185

200

 

 

 

 

 

26.3

PY1500

C

235

22

220-250

 

 

 

 

240

265

300

400

510

570

37.75

M

175

19

220-250

 

 

 

 

215

240

265

320

 

 

37.75

F

130

13

220-250

 

 

180

210

235

255

275

 

 

 

37.75

EF

90

10

220-250

 

148

178

220

265

 

 

 

 

 

37.75

PY1680

C

267

22

250-300

 

 

 

 

 

330

390

525

655

725

44.3

M

203

16

250-300

 

 

 

230

270

300

330

 

 

 

44.3

F

140

13

250-300

 

185

225

265

340

 

 

 

 

 

44.3

EF

95

10

250-300

 

180

220

260

335

 

 

 

 

 

44.3

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër