EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /img / pf_series_impact_crusher.jpg

PF polic ndikim seri

Ne kemi 20 vjeçare \ 's në prodhimin e polic ndikim

Size input:

0-500mm

kapacitet:

35-550TPH

material:

gur gëlqeror, feldspat, calcite, talk, Barite, dolomit, kaolinë, gips, grafit, etj.

Përshkrim

 

PF Ndikimi Crusher është një lloj i polic çekan, mund të shtypë i madh, mesme dhe materiale të vogla të madhësisë (granit, gur gëlqeror, beton, etj) me madhësi max ushqim më pak se 500mm dhe forcën compression pak se 350Mpa në formë kub.
Ajo është përdorur gjerësisht në metalurgji, imja, çimento, kimi industriale, zjarrit e materialeve rezistente, qeramika dhe sektorë të tjerë industriale, si dhe në ndërtimin e autostradë, Projekti i ndaluar të ujit, ndërtimin e gur grimcuar, dhe fushat e procesit rërë makinë i bërë nga, etj.
parimi i punës

PF Ndikimi Crusher përdor energjinë e ndikimit për të shtypur materiale. Rrotullohet helikë me një shpejtësi të lartë nën forcë lëvizëse e motorit. Materialet hyjnë nga ndikimet gji çekiç pjatë në rotor dhe do të grimcuar nën ndikimin me shpejtësi të lartë të pjatë çekiç. Materialet grimcuar do të hidhet përsëri në pjatë astar për dërrmuese përsëri. më në fund, materialet janë shkarkuar nga priza e PF Ndikimi Crusher.

                       

Advantage produkt

1. Detyrë e rëndë-helikë me inerci madh rrotullues dhe saktësi të lartë, më i lartë shkatërrimtar efikasitetit

2. Kubik produkt fund formë

3. Unique pjatë ndikimi rreshtim me rezistencë të lartë veshin

4. bar goditje prej hekuri të lartë të kromit me avantazhet e rezistencë të lartë veshin

5. Upper shell mund të hapet nga hidraulike ose me dorë

6. Lidhja No-kyç

7. Dy ose tre impactors mund të jenë në dispozicion

8. zhurma të vogla dhe të mjedisit të favorshëm

Parametrat teknike

model

Rotor specifi (mm)

Madhësia Feed hapja  
(mm )

madhësia Max.feed
  (mm)

kapacitet
(t / h)

fuqia motorike
(kw)

peshë
(t)

dimension
(L×W×H)
(mm)

PF-1007

φ1000×700

400×730

300

35-50

30-55

9.45

2400×1558×2660

PF-1010

φ1000×1050

400×1080

350

50-80

55-75

12.2

2400×2250×2660

PF-1210

φ1250×1050

400×1080

350

70-120

110-132

14.4

2690×2338×2890

PF-1214

φ1250×1400

400×1430

350

95-160

132-160

16.85

2690×2688×2890

PF-1316

φ1300×1600

858×1640

350

150-220

200

19.5

3096×3273×2667

PF-1010V

φ1000×1050

400×1080

350

50-80

55-75

13.2

2400×2250×2660

PF-1210V

φ1250×1050

400×1080

350

70-120

110-132

15.1

2696×2338×2890

PF-1214V

φ1250×1400

400×1430

350

95-160

132-160

17.85

2690×2688×2890

PF-1310V

φ1300×1050

490×1170

350

70-120

110-160

13.5

2780×2478×2855

PF-1315V

φ1320×1500

860×1520

350

100-180

180-220

20.75

3007×2749×2556

PF-1515V

φ1500×1500

850×1580

350

220-280

280-315

28.5

3553×2835×3277

PF-1620 V

φ1640×2000

800×2020 

400

400~ 550

250×2

39

3505×3740×3085

shënim:

1.Pesha specifike pjesa më e madhe është llogaritur nga 1.6t / m³.

2.fotot e produktit dhe parametrat rreth modeleve, të dhëna, shfaqje dhe specifikimet në këtë website janë për referencë vetëm. Nuk është një shans që PYM mund të bëjë ndryshime në informacionin e sipërpërmendur. Për mesazhe të veçanta, ju lutem referojuni objektet reale dhe user manuals. Pa udhëzime të veçanta, PYM e mban të drejtën për të shpjeguar të gjitha të dhënat e përfshira në këtë faqe.

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër