EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /img / multi_cylinder_hydraulic_cone_crusher.png

Multi-cilindër hidraulike kon crusher

Multi-cilindër hidraulike Cone Crusher është një hulumtim i madh i Shangait PYM me pajisjen e kontrollit hidraulike, ajo është më gjithëpërfshirëse dhe të ndjeshme se polic përbërë kon. Sigurimi shtesë hidraulike dhe pajisje hidraulike mbyllje të bëjë makinë më të përshtatshëm dhe më të shpejtë.

madhësia input: 0-350mm
kapacitet: 0-1000TPH
material:  granit, diabaz, basalt, guralec, gur gëlqeror, dolomit, ores metalike dhe ores jo-metalike, etj.
Përshkrim

Multi-cilindër hidraulike kon polic ka ide bashkëkohore dizajn të avancuar, që kontribuon në punën e saj të mirë. Falë sistemit hidraulik të sigurimit, goditjen hidraulike, rregullim hidraulike dhe zgavër pastrimi hidraulike, operimi dhe mirëmbajtja bëhet më e lehtë.

parimi i punës

Kur Multi-cilindër hidraulike Cone Crusher punon, nxitur nga motori, rrotullohet bosht transmetimit nën veprimin e rrotull rrip dhe rrip trekëndësh. tjetër, bosht drives transmetimit mëngë çuditshëm për ta bërë atë të rrotullohen rreth boshtit. ndërkohë, mëngë ekscentrik detyron kon luajtshme të bëjë lëvizjen pendular. Kjo lëvizje e bën kon luajtshme dhe kon fikse nganjëherë afër, nganjëherë shumë larg nga muri kodrina. Materialet janë të tronditur në mënyrë të vazhdueshme, shtrydhur dhe grimcuar në zgavrën shtypëse ndërmjet murit shtypëse dhe murit përsëritet. më në fund, Materialet janë shkarkuar nga makinës kur përsosuri i tyre arrin standardin shkarkimi.

Advantage produkt

1. Operacioni i plotë hidraulike është më e lehtë për t'u përdorur dhe të kuptojë automatizimi.

2. produktet finer – crusher multi-cilindër kon hidraulike adopton kombinim të mirë të shtypëse frekuenca dhe ekscentriciteti, që kontribuon në përmbajtje më të lartë të produktit të hollë se sa polic tjetër.

3. më i lartë i kapaciteteve -- Kombinimi i lartë dërrmues frekuencë dhe më efikas shkatërrimtar formë zgavër bën japin e multi-cilindër kon polic hidraulike është më e lartë se polic tjetër kon me të njëjtën madhësi.

4. Uniform Cubic Product - Kombinimi i mirë i dërrmues frekuencave dhe sjellje e çuditshme kombinon me aplikimin e formës së lartë efikas dërrmuese zgavër të përmirësuar në masë të madhe funksionin e thërrmim interparticle.

5. Performance Reliable Me ulët dështim të votuarat

6. Mekanizmi Reliable papërshkueshëm nga pluhuri—Polic multi-cilindër hidraulike kon përdor strukturën shumta vulë, si T-tipit dhe U-tipit vule labirint. prandaj, struktura e re e patentuar vulë është shumë më i besueshëm. Këto vula do të parandaluar pluhurin në mënyrë efektive pa rrjedhje të naftës.

Parametrat teknike

Dërrmues zgavër Selection për multi-cilindër Crushers kon hidraulike 

 Specifikim

Lloji i kavitetit

standard

kreu i shkurtër

minimum
hapja e shkarkimit

Madhësia maksimale ushqim

minimum
hapja e shkarkimit

Madhësia maksimale ushqim

H160

gjobë
medium
i trashë

14mm

18mm

22mm

110mm

132mm

178mm

8mm

10mm

12mm

60mm

76mm

100mm

H220

gjobë
medium
i trashë

16mm

20mm

26mm

115mm

160mm

200mm

8mm

12mm

14mm

60mm

82mm

105mm

H315

gjobë
medium
i trashë

16mm

22mm

28mm

130mm

170mm

280mm

8mm

10mm

12mm

68mm

90mm

115mm

H400

gjobë
medium
i trashë

16mm

22mm

32mm

152mm

190mm

285mm

8mm

10mm

12mm

75mm

105mm

130mm

H600

gjobë
medium
i trashë

19mm

25mm

38mm

225mm

260mm

335mm

8mm

10mm

13mm

85mm

130mm

180mm

● Cilësimi minimale është vendosjen e cila do të shkaktojë fryrje unazë nën presionin nominale hidraulike. Ajo ndryshon me llojet e ndryshme të shkëmbit.
Madhësia maksimale ushqim të listuara në tabelën është korrespondon me vendosjen minimum shkarkimit.

H Seria High Performance Multi-cilindër hidraulike Cone Crushers, Kapacitete t / h

 Specifikim

side Mbyllur vendosjen shkarkimi (mm) dhe kapacitetin korrespondues

10

12.5

16

19

25

32

38

50

H145

90-120

120-150

140-180

150-190

170-220

190-235

210-250

--

H220

115-140

150-185

180-220

200-240

230-280

250-320

300-380

--

H300

140-175

185-230

225-280

255-320

295-370

325-405

360-450

475-580

H375

175-220

230-290

280-350

320-400

365-455

405-505

445-555

580-725

H450

260-325

325-410

385-480

435-545

495-620

545-680

600-750

785-980

 

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër