EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /img / mobile_crusher_plant-18.png
  • /upfile / 2018/11/20 / 20181120132504_204.png

Fabrika e lëvizshme lëvizëse

Mobile polic bimore është shumë e lehtë për të transportit nga vendi në vend, e cila është mjaft e përshtatshme për ndërtimin e rrugëve.

madhësia input:  0-800mm
kapacitet: 50-350TPH
material: granit, mermer, bazalt, gur gëlqeror, kuarc, guralec, ore bakër, mineral hekuri etj.
Përshkrim

Bimët Mobile Crusher kemi zgjedhje të ndryshme dhe kombinime. Ato janë të kombinuara me Celular fillore Crusher Plant, Mobile mesëm Crusher Plant, Mobile terciar Crusher Plant, dhe madje edhe Seksioni i Katërt. Kapacitetet mund të duke filluar nga 30tph të 300tph. Mobile Crusher Plant janë përdorur gjerësisht në gurore, Ndërtimi Recycle mbeturinave, Prodhimi Building Agregati, Ndërtimi i autostradë, hekurudhor, urë etj,.

parimi i punës

Rrota-type Mobile Crusher  bimë është e përbërë nga të kornizës montimit, komponentëve të automobilave, pret & pajisje accessory, Sistemi i energjisë dhe sistemi i kontrollit elektronik hidraulike. kur lëviz, polic celular është i tëri në një rimorkio dhe më pas të shkojë në bazë të rrotave të saj. gjatë instalimit, me fuqinë e jashtme, cilindër hidraulike mund të kontrollohet nga sistemi elektronik i kontrollit të përfunduar instalimin e pajisjeve. Gjatë operacionit, me fuqi të jashtme, motorët e ushtrive dhe pajisje pune për të përzënë e pajisjeve të punës. zakonisht, Materialet janë dërguar nga plesht ose duke shiritave transportues të ushtrive për dërrmues dhe shqyrtimit. Pasi u përpunuar, produkte të gatshme janë transportuar nga shiritat transportues, shumë.

Advantage produkt

1. Montimi me ndarës magnetike, mund të përdoret në ndërtimin riciklimin e mbeturinave

2. Mund të jetë i pajisur me një gjenerator të pavarur

3. konfigurimi i avancuar, operacion i lehtë dhe i përshtatshëm për të ruajtur

4. Duke kursyer kohën e ndërtimit në lidhje me 90 ditë

5. Duke kursyer koston e lartë të marrjes fondacionit, instalimin e strukturës së çelikut dhe debugging

6. Mund të zhvendoset lehtësisht me progresin e ndërtimit

Parametrat teknike

Për Celular fillore Crusher Plant

model  

gjatësi (mm)  

gjerësi (mm)  

lartësi (mm)  

peshë (kg)  

pesha rul (kg)  

vibruese ushqyes

plesht (m³)

Thërrmues nofullash

Max ushqyerit madhësi (mm)

Min madhësi shkarkimi (mm)

kapacitet (t / h)

shirit transportieri

pushtet (kw)

PY-PJ-50T

7320

2200

3520

25732

12000×2

GZD250×750

6

GJP 400×600

350

0-125

26-75

B500×6m

44.7

PY-PJ-80T

9500

2500

4000

38662

16000×2

GZD100×370

10

GJP 500×750

450

0-150

40-130

B650×8m

66.4

PY-PJ-100t

12320

2500

4323

47245

16000×2

GZD100×370

10

PEY600×900

500

0-150

105-182

B800×12m

67.9

PY-PJ-150t

14750

3100

5422

64223

16000×3

GZD490×110

15

GJP 750×1060

650

0-200

140-194

B800×12m

128.5

PY-PJ-200T

14750

3100

5422

64060

16000×3

GZD490×110

18

PEY800×1060

700

0-200

180-240

B1000×12m

131

PY-PJ-300T

14750

3100

6000

85000

16000×3

GZD490×110

22

GJQ 90×1200

750

0-250

250-350

B1000×12m

153

PY-PJ-350T

14750

3100

6000

86000

16000×3

GZD490×110

22

PEY1000×1200

850

0-250

300-400

B1200×12m

153

kërkesa elektrike

380V-420V, AC(50/60Hz) ose sipas standardit lokal

Shkallë temperature

-50°C 60 ℃ 

Sistemi lubricating

kontrollit Auto stacion të naftës vajosje, alert aksident

Sistemi i mbrojtjes

Sistemi hidraulik

Përmbajtja Raw material ujë

≤12%

Sistemi mbështetje

hidraulike

Sistemi i kontrollit elektrike

ABB & Schneider, PLC, kabllo

Mbrojtja Motor

Sistemi i papërshkueshëm nga pluhuri

shirit transportieri

Palosja

rimorkio

dyshe & trio. boshtet

Ndarësi magnetik

shkarkimi automatike

Operimi i Sistemit

telecontroller

Dridhje

Pak

Metoda Crush

Guri në gur dërrmuese

Për Celular Ndikimi Crusher Plant

model

gjatësi (mm)

gjerësi (mm)

lartësi (mm)

peshë (kg)

pesha rul (kg)

polic ndikim

vibruese ekran

shirit transportieri

Max Madhësia Feeding (mm)

Min madhësi shkarkimi (mm)

kapacitet (t / h)

shirit transportieri

shirit transportieri

pushtet (kw)

PY-PF-50T

8250

2200

3725

29535

12000×2

PF1010

3GJ1536

B500×10m

160

25-60

45-70

B500×7m

B500×4m

91.75

PY-PF-80T

8250

2200

3725

32535

12000×2

GJ0110

3GJ1536

B650×10m

170

25-60

60-80

B650×7m

B650×4m

126.5

PY-PF-100t

9780

2500

4230

40223

16000×2

PF1214

3GJ6750

B800×12m

180

25-60

80-135

B800×8m

B800×4m

157.5

PY-PF-150t

12000

3000

4500

44570

16000×3

GJ0115

3GJ6750

B800×12m

200

25-60

140-180

B800×9m

B800×4m

188.5

PY-PF-200T

12000

3000

4500

49223

16000×3

GJ0116

3GJ6055

B1000×12m

215

25-60

200-230

B1000×9m

B1000×4m

258.5

PY-PF-250

13000

3000

5100

58223

16000×3

GJ51616

3GJ6055

B1000×13m

220

25-60

220-270

B1000×9m

B1000×4m

338.5

kërkesa elektrike

380V-420V, AC(50/60Hz) ose sipas standardit lokal

Shkallë temperature

-50ƒ ƒ deri në 60â ƒ

Sistemi i mbrojtjes

Sistemi hidraulik

Përmbajtja Raw material ujë

≤12%

Sistemi mbështetje

hidraulike

Sistemi i kontrollit elektrike

ABB & Schneider, PLC, kabllo

Mbrojtja Motor

Sistemi i papërshkueshëm nga pluhuri

shirit transportieri

që nuk rrëshqet

rimorkio

dyshe & trio. boshtet

Operimi i Sistemit

telecontroller

Dridhje

Pak

Metoda Crush

Guri në gur dërrmuese

Mpolic i kon

model

gjatësi (mm)

gjerësi (mm)

lartësi (mm)

peshë (kg)

pesha rul(kg)

Crusher kon

vibruese ushqyes

shirit transportieri

Max ushqyerit madhësi (mm)

Min madhësi shkarkimi (mm)

kapacitet (t / h)

shirit transportieri

shirit transportieri

pushtet (kw)

PY-PC-80T

8250

2200

3725

32535

12000×2

KK&HC1000

3GJ1536

B650×10m

170

25-60

60-80

B650×7m

B650×4m

126.5

PY-PC-100t

9780

2500

4230

40223

16000×2

KK&HC1160

3GJ6750

B800×12m

180

25-60

80-135

B800×8m

B800×4m

157.5

PY-PC-180T

12000

3000

4500

44570

16000×3

KK&HC1300

3GJ6750

B800×12m

200

25-60

140-180

B800×9m

B800×4m

188.5

PY-PC-250T

12000

3000

4500

49223

16000×3

KK&HC1380

3GJ6055

B1000×12m

215

25-60

200-250

B1000×9m

B1000×4m

258.5

kërkesa elektrike

380V-420V, AC(50/60Hz) ose sipas standardit lokal

Shkallë temperature

-50ƒ ƒ deri në 60â ƒ

Sistemi i mbrojtjes

Sistemi hidraulik

Përmbajtja Raw material ujë

≤12%

Sistemi mbështetje

hidraulike

Sistemi i kontrollit elektrike

ABB & Schneider, PLC, kabllo

Mbrojtja Motor

Sistemi i papërshkueshëm nga pluhuri

shirit transportieri

që nuk rrëshqet

rimorkio

dyshe & trio. boshtet

Operimi i Sistemit

telecontroller

Dridhje

Pak

Metoda Crush

Guri në gur dërrmuese

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër