EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /img / hydraulic_impact_crusher.png

polic ndikim hidraulike

Për të kënaqur kërkesat e përdoruesve për fitime të larta, kosto të ulët, kursim energjie, dhe mirëmbajtjen e lehtë, Shanghai PYM ka zhvilluar brez të ri të lartë të efikasitetit polic ndikim hidraulike. Ajo është produkt ideal përmirësimin e pajisjeve konvencionale dërrmuese.

Size input:

0-350mm

kapacitet:

35-300TPH

material:

gur gëlqeror, feldspat, calcite, talk, Barite, dolomit, kaolinë, gips, grafit, etj.

Përshkrim

Bazuar në përvojën tonë të pasur nga faqja, Shanghai PYM ka zhvilluar brez të ri të lartë të efikasitetit polic ndikim hidraulike. ajo është quajtur edhe polic ndikim Evropian. Ajo miratojë automatizuar pajisjen jacking hidraulike që të bëjnë kontrollin dhe mirëmbajtjen e lehtë dhe redukton kostot e punës. 

parimi i punës

Hidraulike Ndikimi Crusher përdor energjinë e ndikimit për të shtypur materiale. Rrotullohet helikë me një shpejtësi të lartë nën forcë lëvizëse e motorit. Materialet hyjnë nga ndikimet gji çekiç pjatë në rotor dhe do të grimcuar nën ndikimin me shpejtësi të lartë të pjatë çekiç. Materialet grimcuar do të hidhet përsëri në pjatë astar për dërrmuese përsëri. më në fund, materialet janë shkarkuar nga priza e PF Ndikimi Crusher.

Advantage produkt

1. Ndikimi Crusher hidraulike është projektuar me një zgavër multi dërrmuese.
2.Ndërtuar me një çekiç dhe ndikimit gear astar projektuar rishtazi veshin-rezistente bërë nga kromit me cilësi të lartë për të zvogëluar veshin.
3.Në gjendje të prodhojë sasi të madhe të në mënyrë të barabartë me madhësi materialit kub në formë.
4.Ndikimi Crusher hidraulike është në gjendje për sasi shkarkimi pjesa më e madhe e materialit kub në formë.
5.Të ulët dhe të gjerë të ushqyerit hapja gji është i përshtatshëm për të ushqyerit e materialit të madh dhe montimin e linjës.
6.Lehtë për të vepruar dhe riparimin dhe mund të përdoret në operacione të ndryshme dërrmues.
7.proces i lehtë rregullim që thjeshton procesin.
8.Një dizajn edhe në formë pjatë shkarkon më të vogla me madhësi, formë kub, dhe material crackfree.

Parametrat teknike

model  

Feeding madhësia e hapjes (mm)

Max ushqyerit madhësi (mm)

kapacitet (t / h)

pushtet (kw)

peshë (kg)

përmasat (mm)

HM130

1350×500

300

120-200

132-200

17465

3010×2450×2750

HM150

1530×500

350

200-300

200

36230

3200×2630×3080

kërkesa elektrike

380 për 420V, AC(50/60Hz) ose sipas standardit lokal

Shkallë temperature

-50℃ 70 ℃ 

Modaliteti i Rregullimit

hidraulike

Hapja mënyrë mbuluar

Sistemi hidraulik

Përmbajtja Raw material ujë

≤20%

dizajni Type

normal & Euro Lloji

Sistemi i kontrollit elektrike

ABB & Schneider, PLC

Metoda Crush

Guri në gur dërrmuese

standard

standarde Euro

shënim:

1.Pesha specifike pjesa më e madhe është llogaritur nga 1.6t / m³.

2.fotot e produktit dhe parametrat rreth modeleve, të dhëna, shfaqje dhe specifikimet në këtë website janë për referencë vetëm. Nuk është një shans që PYM mund të bëjë ndryshime në informacionin e sipërpërmendur. Për mesazhe të veçanta, ju lutem referojuni objektet reale dhe user manuals. Pa udhëzime të veçanta, PYM e mban të drejtën për të shpjeguar të gjitha të dhënat e përfshira në këtë faqe.

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër