EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /img / hammer_crusher-85.png

Hammer Crusher

PYM \ 's çekiç polic mund të përdoret si polic fillor dhe të mesëm polic para të hapjes së saj të mëdha të ushqyerit. Ajo mund të shpëtojë koston e investimeve kryesisht kur përdoret për dërrmuese primar.

madhësia input: 0-1000mm
kapacitet: 10-500TPH
madhësia e prodhimit:  0-100mm
material: gur gëlqeror, dolomit, ranor me forcën compression pak se 150Mpa
Përshkrim

Polic çekan arrin dërrmuese nga përplasja e me shpejtësi të lartë rradhës kokë çekiç dhe guri dhe përplasjen ndërmjet materialeve. Polic çekan ka karakteristikat e strukturë të thjeshtë, efikasitet të lartë dhe prodhimit të lartë. crushers çekan janë përdorur gjerësisht në të thatë dhe të lagësht dërrmuese, të mesëm dhe të ulët dërrmues hard material, minierash, çimento, qymyrguri, metalurgji, Materiale ndërtimi, ndërtimin e rrugëve, naftës dhe industrinë kimike.

parimi i punës

Disk çekan Rotori me kokë çekiç është i shtyrë nga motor për të përzënë kokë çekiç për të bërë një lëvizje me shpejtësi të lartë rrethore. Kur materiali hyn në dhomën dërrmuese, ajo është goditur nga çekiç me shpejtësi të lartë rradhës, dhe materiali godet pjatë kundërsulmonte në një shpejtësi të lartë. Fërkimi në mes të lartë-shpejtësi të materialeve fluturues është i thyer dhe materiale që i plotëson kërkesat e madhësisë së grimcave është shkarkuar nga vrima e specifikuara sitë. Pas një shtypjes, materiali madhësisë së grimcave të cilit nuk i plotëson kërkesat është thyer përsëri me çekiç me materiale të reja. Kur shtesë- material madhe hyn në dhomën dërrmuese, rrip pre-pozicionuar bllokohet në pjesën e sipërme të dhomës shtypëse, dhe është thyer në materialet e vogla dhe të mesme dhe më pas bie në dhomën e ulët dërrmuese për të parandaluar dëmtimin e pjesë të tjera të punës për shkak të materialit të madhe të hyjnë në ngarkesën, që e bën dërrmuese e më të sigurt dhe më të qëndrueshme.

Advantage produkt

1. Kombinon avantazhet e ndikimit polic dhe mulli çekan.

2. Big hapjes ushqyerit, madhësia e vogël e prodhimit, zëvendësuar proces shkatërrues tradicionale sekondar.

3. strukturë të arsyeshme, punën e qëndrueshme, raporti i madh shtypur, shkarkimin uniform, madhësi grimce mirë, output të lartë, konsumit të ulët

4. mbështetur dridhje Ushqyesi nuk kërkon operacion manual, dhe prodhimi është i lartë dhe kosto-efektive.

5. Sidomos për gur gëlqeror, ajo mund të realizojë trashë dërrmuese, dërrmues sekondar dhe fine shtypur në një kohë.

Parametrat teknike

model

Max. madhësi të ushqyerit (mm)

Shkarkimi madhësia e hapjes (mm)

kapacitet(t / h)

fuqia motorike(KW)

dimension (L * W * H)(mm)

Feeding madhësia e hapjes(mm)

peshë(t)

PC850

500

0-100

10-80

55

1278*1700*1685

850*655

4.5

PC0910

500

0-100

15-100

55-75

1428*1838*1850

920*670

5.1

PC1010

600

0-100

20-120

75

1428*1838*1850

1020*670

5.5

PC1011

700

0-100

20-150

75-90

1578*1950*2028

1020*780

6.5

PC1210

600

0-100

30-160

75-90

1428*2140*1850

1220*670

6.5

PC1211

700

0-100

30-180

90-110

1578*2138*2028

1220*780

7.5

PC1212

700

0-100

30-200

110

1632*2140*2186

1220*800

8

PC1312

700

0-100

40-220

110-132

1632*2240*2186

1320*800

9

PC1412

700

0-100

40-240

132-160

1632*2340*2186

1420*800

10.5

PC1413

800

0-100

45-260

75*2

1940*2400*2480

1420*1000

14

PC1414

800

0-100

45-260

90*2

1990*2372*2600

1420*1030

14.5

PC1614

900

0-100

45-350

90-100*2

1990*2572*2600

1620*1030

15

PC1814

900

0-100

45-380

110-132*2

1990*2772*2600

1820*1030

16.5

PC1616Z

1000

0-100

50-400

132*2

2360*2780*2955

1620*1150

21

PC1816Z

1100

0-100

50-450

160*2

2360*2980*2955

1820*1150

26

PC2016Z

1000

0-100

50-500

200*2

2360*3200*2955

2020*1150

28

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër