EN

Gjithmonë aty për ju

dërrmues Pajisje

shtëpi / PRODUKT / dërrmues Pajisje

  • /IMG / servil-mobile-crusher.jpg

polic celular Crawler

Pa marrë parasysh se për dërrmuese ores darka vështirë, apo të mesme / minerale të ulët ngurtësinë, gur gëlqeror, asfaltet, ose dërrmues dhe shqyrtimit punimet në industri të tjera, ne gjithmonë mund të ju ofrojnë profesionale, shumë efikas, ekonomik, kursim energjie, zgjidhje optimizuar.

 

 

 

madhësia input:  0-800mm
kapacitet: 50-350TPH
material: granit, mermer, basalt, gur gëlqeror, kuarc, guralec, ore bakër, mineral hekurietj.
Përshkrim

Arsyeja që ne e quajmë atë seri C, është për shkak se ne mënyrë krijuese kombinuar shkatërrimtar bimore dhe shqyrtimit bimë së bashku në një njësi, dhe të bëjë atë kompakte dhe shumë fleksibël, multifunksionale, operacion-friendly, produktiv, kosto-kursim. Konsumatorët mund të investojë vetëm në një pajisje për të marrë dy funksione kryesore të dërrmues dhe shqyrtimit, të cilat në masë të madhe ruaj të kostos.

parimi i punës

 

 

Advantage produkt

1. Ne i kushtojmë vëmendje të madhe të cilësisë së produktit, si dhe pas shërbimit

2. 7*24 orë gamë të plotë të mbështetjes teknike dhe të shkëlqyer pas shitjes shërbimi. 

3. Të gjitha pjesët origjinale janë bërë nga materiali i kualitetit të lartë me procesin e veçanta dhe teknike. 

4. Ne siguron një \ 'kohë të plotë dhe të lehtë për ta kuptuar KURS TRAJNIMI të punonjësve tanë në makinat e jetës. 

Parametrat teknike

 

KD-2000

KD-3000

Feeding pajisje 

Feeding Kapaciteti (t / h)

300

400

Max. madhësi të ushqyerit (mm)

600

750

Feeding lartësi (mm)

3500

3800

Kapaciteti Bucket (M3)

4

5

Vibruese makine ushqyerit

Gjatesi gjeresi (mm)

3500*750

3600*800

pushtet (kw)

6

11

polic

Ndikimi / polic çekan

4000/470

4800/550

Crusher hapja L * W (mm)

1150*750

1360*970

madhësia kokërr Max ushqyerit (mm)

400

500

pesha Crusher (t)

13.5/8

20/13

fuqia Crusher (kw)

132

200/185

Brez kryesore

lartësi (mm)

4500

5400

Gjatesi gjeresi (mm)

12000*1000

14000*1000

fuqia kryesore rrip (kw)

11

15

Screening makinë

Gjatesi gjeresi (mm)

4515

5518

pushtet (kw)

15

18.5

rrip Transitional

Gjatesi gjeresi (mm)

2000*500

2200*500

pushtet (kw)

2.2

2.2

Pas kthimit rrip ngarkuar

Gjatesi gjeresi (mm)

8000*500

9000*500

pushtet (kw)

4

4

Brez A

Gjatesi gjeresi (mm)

5000*500

5000*500

pushtet (kw)

4

4

rrip B

Gjatesi gjeresi (mm)

5000*500

5000*500

pushtet (kw)

4

4

rrip C

Gjatesi gjeresi (mm)

6000*1000

6000*1000

pushtet (kw)

5.5

5.5

njësia e përgjithshme

Fuqia Walking Engine (kw)

106

106

pesha e përgjithshme (t)

45

62

Kapaciteti i përpunimit (t / h)

100-200

180-300

Transportation dimension

Gjatesi gjeresi lartesi (m)

17*3.2*3.6

19.5*3.2*3.8

Fuqia totale (kw)

183.7

265.7/250.7

 

shënim:

  1. kapacitet shtypur lidhet ushqyerit ngurtësisë material, ushqyerit madhësive materiale dhe madhësive të shkarkimit.
  2. konfigurimi standard: rrip transportieri Rear, kontrolli manual, kontrollues pa tel largët.
  3. pajisje opsionale: kthyer ushqyes, separator hekuri, kontroll pluhur dhe sistemi spërkatje.
  4. Të dhënat e mësipërme teknike është për referencë, dhe të dhënat specifike duhet të konsiderohet me pajisjet aktuale.
Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër