EN

Gjithmonë aty për ju

Grinding Equipment

shtëpi / PRODUKT / Grinding Equipment

  • /img / coarse_mill.png

mulli trashë

Mulli trashë është quajtur gjithashtu rëndë trashë, version Evropian i polic çekan. Madhësia shkarkimin e grimcës është i rregullueshëm si 0-3mm, 0-5mm, 0-8mm.

Feeding Madhësia:

30-50mm

madhësia e prodhimit:

0-3mm

kapacitet:

8-100TPH

material i përshtatshëm:

Të përshtatshme për dërrmuese kuarc, feldspat, gur gëlqeror, calcite, mermer, dolomit, Barite, talk, karbonat kalciumi, gips, ënjtje, etj. mineraleve të ndryshme butë dhe e vështirë me një forcë dërrmuese shtypje jo më e lartë se 320MPa (MPa)

Përshkrim

 Mulli trashë është i përshtatshëm për të trashë pluhur rëndë , duke e bërë rërë, desulfurization termocentrali, material qelqi papërpunuara rëndë dhe shumë industri të tjera.

parimi i punës

Makinë kryesor drejton bosht kryesor me anë të motorit dhe V-rrip, në mënyrë që rrotullohet Rotor, dhe forca centrifugale gjeneruar nga rotacionin e kokës çekiç shtrihet në periferi. Pasi materiali pjesa më e madhe hyn në dhomën dërrmuese nga të ushqyerit gji, ajo është e shtypur nga lëvizje çekiç me shpejtësi të lartë. Materialet e grimcuar kualifikuar derdhen nga seksioni rrjetit me boshllëqet në pjesën e poshtme, dhe ato të pakualifikuar janë lënë në dhomën dërrmuese, dhe janë përdorur në mënyrë të përsëritur nga ana e çekiç dhe bllokut mrekullueshëm hekurt deri sa ata mund të shkarkohet. Për të shmangur clogging, përmbajtja lagështi e materialit pulverized përgjithësi nuk kalon 20%.

Advantage produkt

1. Madhësia e prodhimit mund të kontrollohet në bazë të kërkesës aktuale.

2. Formën e grimcave përfundimtare janë pothuajse në formë kub.

3.struktura të thjeshta, kompakt dhe i përshtatshëm.

Parametrat teknike

MODEL

PC4008-75

PC4012-90

PC4015-132

Rotor diametër (mm)

750

900

1150

Gjatësia Rotor (mm)

800

1200

1500

Rotor shpejtësinë e rrotullimit (r / min)

800-1000

800-1000

550-800

Feeding madhësia e hapjes (mm)

320×930

400×1200

500×1500

Max. madhësi të ushqyerit (mm)

< 30

< 40

< 50

madhësia e prodhimit (mm)

0-3

0-3

0-8

kapacitet (t / h)

15-30

30-60

60-100

fuqia motorike (KW)

75

90

132

dimension (L×W×H / mm)

2130×1665×1610

2840×2100×2020

3720×2650×2540

Na kontaktoni
prapa
më i lartë
afër